Tjoget.nu - Liveresultat
Nationell stafettorientering för 20-mannalag
Liveresultat
(Sidan hämtad: 13:09:45)Uppdatera

Just nu: Täten har gått i mål.

Klicka på önskad sträcka nedan.

Sträcka:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Gult
=
Uppdaterad senaste
5 minuterna.
Sortera genom att klicka på kolumnrubrikerna och håll musen över ett resultat för att visa fler detaljer!

Sträcka 9 Beräknad passering kl: 02:24 02:26
Pl S.nr Namn Lag Förvarn. Ind. tid Lagtid
12Richard SjöholmOK Pan-Kristianstad 1298:47 (1)36:23 (1)300:07 (1)
21Theodor WahlbomOK Orion 1315:13 (2)49:43 (22)316:47 (2)
328Noel BraunVäxjö OK 1319:09 (3)40:34 (2)320:29 (3)
45Mikael BergstedtMarkbygdens OK 1322:22 (4)47:20 (17)324:05 (4)
551Rickard JakobssonEksjö SOK 1325:58 (5)60:52 (53)327:54 (5)
64Johan AllardLinköpings OK 1328:39 (6)47:01 (16)330:05 (6)
79Loke AgmarkenHalmstad OK 1332:23 (7)40:52 (5)333:47 (7)
83Sören Nilsson PåledalOK Roxen 1334:39 (8)41:44 (6)336:15 (8)
97Pontus JohanssonKarlskrona SOK 1335:47 (9)40:40 (3)337:17 (9)
1015Philip PålssonSkåneslättens OL 1338:31 (10)51:25 (28)340:04 (10)
1165Fredrik SmedbergOK Skogsfalken 1341:15 (11)46:12 (14)342:53 (11)
1212Håkan LindströmRonneby OK 1341:20 (12)49:44 (23)342:57 (12)
1317Magnus ArgusKalmar OK 1351:27 (13)42:52 (8)352:52 (13)
1418Christian JohanssonHelsingborgs SOK 1354:22 (14)45:38 (12)355:58 (14)
1569Dominik PrusaUSK Praha 1357:55 (15)42:40 (7)359:14 (15)
1636Per FranssonOK Njudung 1358:49 (16)47:25 (18)360:33 (16)
176Elsa LindeblomHestra IF 1359:22 (17)50:58 (26)361:06 (17)
188Tobias ThorssonOK Löftan 1360:32 (18)52:26 (31)362:08 (18)
1913Anders HåkanssonOK Orion 2362:31 (19)43:45 (9)364:05 (19)
2062John KarlssonOK Norrvirdarna 1362:37 (20)46:41 (15)364:20 (20)
2127Rasmus LundbergOK Bävern 1365:56 (21)52:10 (29)367:17 (21)
2214Anders SjööarvOK Nackhe 1368:18 (22)46:09 (13)369:57 (22)
2322Claes AnderssonFalkenbergs OK 1371:11 (23)63:26 (57)372:57 (23)
2467Tony LövdahlSOK Viljan 1383:07 (24)44:41 (11)384:47 (24)
2516Moa SvenssonNässjö OK 1383:58 (25)50:21 (24)385:37 (25)
2631Katarina LenanderVäxjö OK 2384:30 (26)65:12 (60)386:37 (26)
2741Henrik EngOK Pan-Kristianstad 2386:45 (27)56:14 (43)388:56 (27)
2870Magnus PorleVäxjö OK 3389:07 (28)53:00 (32)390:36 (28)
2944Johan AnderssonHultsfreds OK / Målilla OK / OK Tyr / Vimmerby OK 1390:20 (29)53:51 (36)392:07 (29)
3050Peter ValterssonAnderstorps OK / OK Stigen 1393:28 (30)53:18 (34)395:07 (30)
3126Ola JönssonOK Vilse 87 1395:54 (31)64:11 (58)398:05 (31)
3259Björn KarlssonKexholms SK 1399:42 (32)58:42 (48)401:43 (32)
3323Henrik TengvallBoxholm-Mjölby OL 1401:30 (34)49:00 (19)403:04 (33)
3430Markus CarlssonBoxholm-Mjölby OL / Linköpings OK / OK Roxen / Sol Tranås 2401:30 (33)43:47 (10)403:05 (34)
3547Niklas EdvardssonFK Göingarna 2401:36 (35)51:06 (27)403:27 (35)
3658Peter WilhelmssonKarlskrona SOK / OK Landehof 3403:06 (36)54:31 (40)405:14 (36)
3740Kent TörnqvistKarlskrona SOK 2406:46 (37)56:53 (46)408:39 (37)
3819Fredrik KarlssonNybro OK 1/IKHP407:19 (38)56:31 (44)409:07 (38)
3925Erica HöstHjärnarps OL 1408:55 (39)58:06 (47)410:47 (39)
4038Håkan KarlssonFK Finn 1409:38 (40)54:58 (41)411:25 (40)
4121Marcus JosefssonOK Vivill 1410:32 (41)49:42 (21)412:24 (41)
4261Bo HultgrenKamrat och IF KIF / OK Njudung 2414:27 (42)64:29 (59)416:50 (42)
4339Per SternerOK Gränsen 1418:20 (44)54:00 (38)419:54 (43)
4420Kristina NilssonJärla Orientering / Kungälvs OK / OK Tranan 2417:48 (43)62:26 (55)419:58 (44)
4554Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg 1422:10 (45)49:31 (20)424:04 (45)
4657Lars ElfversonKalmar OK 3422:21 (46)55:37 (42)424:14 (46)
4742Jan DanielssonKalmar OK 2423:52 (47)60:09 (51)425:53 (47)
4866Fredrik UllmanHärlövs IF / Skåneslättens OL 2425:33 (48)61:36 (54)427:35 (48)
4933Dan JohanssonFK Boken 1426:46 (49)53:52 (37)428:31 (49)
5035Håkan ErikssonHästveda OK 1430:45 (50)52:16 (30)432:34 (50)
5156Tony GustavsenIstrums SK 1433:30 (51)53:21 (35)435:14 (51)
5246Joakim MagnussonOK Reftele 1437:23 (52)56:40 (45)439:06 (52)
5332Jan WahlströmMalmö OK 1440:57 (53)67:37 (62)443:07 (53)
5449Alfred ÖstergrenAlvesta SOK / Göteborg-Majorna OK 1442:56 (55)53:02 (33)444:31 (54)
5548Lennart SohlinOK Orion 3442:23 (54)80:39 (68)444:50 (55)
5668Evert KarlssonTorsås OK 1444:54 (56)50:58 (25)446:52 (56)
5724Erik ÖhlenschlägerÖrkelljunga FK 1451:19 (57)85:16 (69)453:27 (57)
5853Peter BadenfeltFalkenbergs OK 2464:59 (58)63:00 (56)466:34 (58)
5964Richard EngFK Åsen / OK Pan-Kristianstad 3478:14 (59)66:15 (61)480:15 (59)
6034Christer FranssonMotala AIF OL 1480:55 (60)68:09 (63)483:17 (60)
6160Linnea GustafssonOK Gynge 1493:48 (62)60:32 (52)495:36 (61)
6229Göran MånssonStigmännen Karlshamns OK 1492:38 (61)76:53 (66)495:55 (62)
6343Per KristianssonHalmstad OK / Lunds OK 2494:51 (63)58:55 (49)496:50 (63)
6463Ola SandgrenOK Orion 4503:32 (64)73:32 (65)505:40 (64)
6545Jörgen NilssonRonneby OK 2510:38 (65)77:43 (67)512:53 (65)
6652Anne UddEslövs FK / Frosta OK 1561:30 (66)68:46 (64)563:51 (66)
6755Thomas WallinHelsingborgs SOK 2565:20 (67)58:59 (50)567:24 (67)
6837Anders HenrikssonMarkbygdens OK 2571:11 (68)54:13 (39)573:05 (68)
10Hampus LarssonFK Göingarna 1-:--40:51 (4)Ej godk.
© www.tjoget.nu