Tjoget.nu - Liveresultat
Nationell stafettorientering för 20-mannalag
Liveresultat
(Sidan hämtad: 13:10:05)Uppdatera

Just nu: Täten har gått i mål.

Klicka på önskad sträcka nedan.

Sträcka:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Gult
=
Uppdaterad senaste
5 minuterna.
Sortera genom att klicka på kolumnrubrikerna och håll musen över ett resultat för att visa fler detaljer!

Sträcka 6 Beräknad passering kl: 17:2517:46 17:48
Pl S.nr Namn Lag Radio 1Förvarn. Ind. tid Lagtid
115Lisa Jonsson-NordinSkåneslättens OL 1148:01 (2)171:35 (1)34:21 (4)173:02 (1)
21Jenny HåkanssonOK Orion 1147:10 (1)172:03 (2)36:51 (8)173:38 (2)
32Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad 1150:51 (6)174:22 (3)33:57 (1)175:48 (3)
45Lisa ÅkessonMarkbygdens OK 1148:45 (3)175:41 (5)37:01 (9)177:05 (4)
551Fanny SundbladEksjö SOK 1151:26 (7)175:40 (4)34:19 (3)177:14 (5)
611Emma NilssonOK Tranan 1151:30 (8)176:28 (6)35:30 (6)178:11 (6)
74Annika IvarssonLinköpings OK 1152:11 (9)179:02 (7)38:31 (10)180:39 (7)
89Klara PerssonHalmstad OK 1159:30 (13)182:02 (8)34:04 (2)183:22 (8)
912Lina NeroRonneby OK 1159:27 (12)183:02 (11)34:25 (5)184:26 (9)
1028Maria BraunVäxjö OK 1149:43 (4)183:01 (10)44:15 (17)184:31 (10)
117Rebecka OlssonKarlskrona SOK 1150:36 (5)183:00 (9)45:11 (19)184:52 (11)
123Jenny SandhOK Roxen 1152:50 (10)183:26 (12)43:04 (15)185:10 (12)
1365Ella SöderbergOK Skogsfalken 1160:50 (15)190:10 (13)42:06 (14)192:00 (13)
1436Anna RosénOK Njudung 1157:39 (11)191:10 (14)48:53 (26)193:07 (14)
1569Hana BeranovaUSK Praha 1159:35 (14)196:28 (15)57:15 (43)198:05 (15)
1613Ellen KallerbäckOK Orion 2167:56 (20)197:56 (16)43:11 (16)199:27 (16)
1718Linda RanbroHelsingborgs SOK 1162:24 (16)198:20 (17)49:21 (27)199:58 (17)
1822Matilda MartinssonFalkenbergs OK 1165:12 (17)199:36 (19)48:40 (25)201:05 (18)
198Alice HultinOK Löftan 1166:22 (18)199:34 (18)47:19 (21)201:09 (19)
2067Elin RindstigSOK Viljan 1176:50 (29)204:28 (20)40:30 (12)205:59 (20)
2117Malva JönssonKalmar OK 1170:05 (21)205:15 (21)54:54 (36)206:40 (21)
226Nora AronengHestra IF 1170:40 (22)205:16 (22)46:57 (20)206:47 (22)
2327Ulrica RudbergOK Bävern 1172:30 (24)206:16 (23)53:19 (33)208:06 (23)
2416Frida PerssonNässjö OK 1166:40 (19)209:26 (24)56:52 (42)211:03 (24)
2541Susanne AnderssonOK Pan-Kristianstad 2179:27 (34)214:10 (25)48:12 (24)215:50 (25)
2662Helena TryggesonOK Norrvirdarna 1183:36 (36)214:17 (26)45:04 (18)216:02 (26)
2723Lotta FrisellBoxholm-Mjölby OL 1179:12 (33)215:03 (27)50:04 (28)216:39 (27)
2831Maja LindénVäxjö OK 2175:11 (27)216:55 (28)56:15 (40)218:30 (28)
2970Martina NiklassonVäxjö OK 3179:36 (35)217:02 (30)51:09 (30)218:32 (29)
3050Maria SturessonAnderstorps OK / OK Stigen 1175:07 (26)216:58 (29)57:17 (44)218:44 (30)
3130Frida KarlssonBoxholm-Mjölby OL / Linköpings OK / OK Roxen / Sol Tranås 2185:25 (39)218:51 (31)47:25 (22)220:42 (31)
3240Anne JohanssonKarlskrona SOK 2184:36 (38)219:04 (32)50:49 (29)221:10 (32)
3324Liane GunnarssonÖrkelljunga FK 1175:14 (28)220:19 (33)61:47 (49)222:09 (33)
3426Vilmalee SuwanOK Vilse 87 1179:12 (32)222:43 (35)57:43 (45)224:35 (34)
3558Lovisa JohanssonKarlskrona SOK / OK Landehof 3178:59 (30)222:28 (34)59:36 (46)224:45 (35)
3614Elin FredinOK Nackhe 1175:04 (25)223:51 (37)67:54 (65)225:19 (36)
3759Katarina ModigKexholms SK 1171:03 (23)223:52 (38)66:21 (63)225:21 (37)
3861Maria SundbergKamrat och IF KIF / OK Njudung 2183:51 (37)223:50 (36)56:38 (41)225:37 (38)
3944Moa ErlandssonHultsfreds OK / Målilla OK / OK Tyr / Vimmerby OK 1194:22 (41)232:10 (39)53:29 (34)233:49 (39)
4057Karin GreenKalmar OK 3196:31 (43)232:55 (40)51:11 (31)234:32 (40)
4138Caroline PerssonFK Finn 1179:10 (31)233:17 (41)68:41 (66)235:04 (41)
4225Frida HedinHjärnarps OL 1207:41 (47)236:04 (42)40:50 (13)237:44 (42)
4342Julia MianowskaKalmar OK 2203:39 (46)237:49 (43)47:39 (23)239:31 (43)
4419Caroline LiljebjörnNybro OK 1/IKHP200:17 (45)239:23 (44)63:32 (55)241:16 (44)
4547Malin HellnerFK Göingarna 2194:40 (42)240:14 (46)61:51 (50)241:56 (45)
4632Siri WahlströmMalmö OK 1192:24 (40)240:10 (45)65:05 (60)242:25 (46)
4720Johanna NilssonJärla Orientering / Kungälvs OK / OK Tranan 2216:05 (54)242:54 (47)39:24 (11)244:31 (47)
4848Anna MyrénOK Orion 3196:33 (44)245:12 (48)67:32 (64)247:19 (48)
4956Lina LundbergIstrums SK 1208:23 (51)251:09 (49)66:13 (61)252:57 (49)
5039Sara WulffOK Gränsen 1208:15 (49)251:49 (52)62:05 (52)253:20 (50)
5135Julia LundHästveda OK 1209:39 (52)251:48 (51)56:08 (39)253:20 (51)
5266Kerstin JensenHärlövs IF / Skåneslättens OL 2208:18 (50)251:46 (50)61:55 (51)253:22 (52)
5321Helen AhlstrandOK Vivill 1208:13 (48)251:56 (53)64:26 (58)253:52 (53)
5446Linda SkogOK Reftele 1216:16 (55)260:47 (54)60:07 (47)262:32 (54)
5568Catrine OlssonTorsås OK 1219:00 (57)260:50 (55)60:25 (48)262:34 (55)
5633Josefina BerglundFK Boken 1215:54 (53)262:11 (56)64:55 (59)264:20 (56)
5729Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK 1217:52 (56)263:35 (57)66:14 (62)265:56 (57)
5849Emma NilssonAlvesta SOK / Göteborg-Majorna OK 1227:09 (59)275:04 (58)64:05 (57)276:44 (58)
5954Carina AnderssonFK Friskus-Varberg 1226:33 (58)275:11 (59)63:25 (54)276:52 (59)
6045Åsa NilssonRonneby OK 2232:28 (61)276:30 (60)63:38 (56)279:20 (60)
6164Marianne NilssonFK Åsen / OK Pan-Kristianstad 3239:58 (64)278:06 (61)52:53 (32)280:13 (61)
6234Carina Berger-SvenssonMotala AIF OL 1235:38 (62)279:35 (62)62:54 (53)281:52 (62)
6363Annica RosengrenOK Orion 4227:33 (60)293:19 (63)89:34 (69)295:20 (63)
6453Gunilla MartinssonFalkenbergs OK 2255:19 (66)295:56 (64)55:12 (38)297:52 (64)
6560Christin OlssonOK Gynge 1237:03 (63)300:30 (65)85:09 (68)303:05 (65)
6643Karin KarlssonHalmstad OK / Lunds OK 2246:05 (65)314:59 (66)90:18 (70)317:15 (66)
6752Pia-Maria BondessonEslövs FK / Frosta OK 1289:35 (67)330:11 (67)55:08 (37)332:08 (67)
6855Anna AlnervikHelsingborgs SOK 2334:02 (69)374:32 (68)54:45 (35)376:05 (68)
6937Sofia SörqvistMarkbygdens OK 2328:24 (68)384:42 (69)74:24 (67)386:36 (69)
10Lindha HellnerFK Göingarna 1-:---:--35:43 (7)Ej godk.
© www.tjoget.nu