Tjoget.nu - Liveresultat
Nationell stafettorientering för 20-mannalag
Liveresultat
(Sidan hämtad: 13:10:10)Uppdatera

Just nu: Täten har gått i mål.

Klicka på önskad sträcka nedan.

Sträcka:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Gult
=
Uppdaterad senaste
5 minuterna.
Sortera genom att klicka på kolumnrubrikerna och håll musen över ett resultat för att visa fler detaljer!

Sträcka 5 Beräknad passering kl: 17:0917:11 17:15
Pl S.nr Namn Lag Radio 2Förvarn. Ind. tid Lagtid
11Melker LarssonOK Orion 1131:50 (1)135:26 (1)15:07 (6)136:47 (1)
215Hans KulstadSkåneslättens OL 1133:50 (2)137:20 (2)14:12 (1)138:41 (2)
37Magnus KronmarKarlskrona SOK 1134:31 (3)138:13 (3)15:04 (5)139:41 (3)
45Einar SörqvistMarkbygdens OK 1135:09 (5)138:40 (5)14:59 (4)140:04 (4)
528Maja PorleVäxjö OK 1134:33 (4)138:38 (4)15:44 (8)140:16 (5)
669Eva BaldriánováUSK Praha 1135:13 (6)139:10 (6)16:13 (10)140:50 (6)
72Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad 1137:01 (11)140:28 (7)14:15 (3)141:51 (7)
83Charlotte NedforsOK Roxen 1136:38 (8)140:35 (9)16:50 (15)142:06 (8)
94Anna JohanssonLinköpings OK 1135:59 (7)140:31 (8)17:25 (18)142:08 (9)
1011Erik KindlundOK Tranan 1136:49 (10)141:08 (11)17:04 (17)142:41 (10)
1151Agnes AdolfssonEksjö SOK 1136:44 (9)141:08 (10)17:26 (19)142:55 (11)
1236Matti JohanssonOK Njudung 1137:55 (12)142:29 (12)16:40 (13)144:14 (12)
139Julia LönnHalmstad OK 1143:04 (15)147:30 (13)17:38 (22)149:18 (13)
1465Albin EmilssonOK Skogsfalken 1140:18 (13)148:11 (14)21:28 (51)149:54 (14)
1512Olof EdvardssonRonneby OK 1142:33 (14)148:21 (15)18:14 (27)150:01 (15)
1618Lennart CarlsenHelsingborgs SOK 1145:06 (16)149:01 (16)16:43 (14)150:37 (16)
1717Karin Rahm BjörneldKalmar OK 1145:25 (17)149:57 (17)17:38 (21)151:46 (17)
1822Fanny HanssonFalkenbergs OK 1146:03 (18)150:36 (18)18:28 (30)152:25 (18)
198Elin AnderssonOK Löftan 1146:28 (19)151:54 (19)20:13 (43)153:50 (19)
2016Rasmus ErikssonNässjö OK 1148:45 (21)152:38 (20)16:26 (12)154:11 (20)
2127Emil KarlssonOK Bävern 1147:58 (20)152:58 (21)19:31 (39)154:47 (21)
2213Filip MyrénOK Orion 2151:06 (23)154:46 (22)16:04 (9)156:16 (22)
2314Karin RundqvistOK Nackhe 1149:32 (22)155:08 (23)23:39 (59)157:25 (23)
2459Jessica GranfloKexholms SK 1153:00 (24)157:21 (24)18:39 (31)159:00 (24)
256Jesper SjögrenHestra IF 1154:35 (26)158:10 (25)15:09 (7)159:50 (25)
2624Milton GunnarssonÖrkelljunga FK 1153:45 (25)158:33 (26)20:01 (40)160:22 (26)
2750Maria FolkestadAnderstorps OK / OK Stigen 1154:47 (27)159:28 (27)20:39 (48)161:27 (27)
2831Alvin LundgrenVäxjö OK 2156:42 (28)160:38 (28)16:14 (11)162:15 (28)
2958Elias KronmarKarlskrona SOK / OK Landehof 3159:09 (30)163:28 (30)19:09 (35)165:09 (29)
3067Klara HultbergSOK Viljan 1157:31 (29)163:25 (29)24:58 (64)165:29 (30)
3138Albert SvenssonFK Finn 1160:29 (31)164:51 (31)17:50 (24)166:23 (31)
3223Irma FrisellBoxholm-Mjölby OL 1160:32 (33)164:52 (32)17:49 (23)166:35 (32)
3326Lars SvenssonOK Vilse 87 1160:29 (32)164:56 (33)18:24 (29)166:52 (33)
3470Ebba UlvagårdenVäxjö OK 3160:51 (35)165:36 (34)19:08 (34)167:23 (34)
3541Erik NilssonOK Pan-Kristianstad 2160:34 (34)165:46 (35)19:12 (36)167:38 (35)
3661Sara RosénKamrat och IF KIF / OK Njudung 2162:26 (36)167:04 (36)18:51 (32)168:59 (36)
3740Erik ZettervallKarlskrona SOK 2164:49 (37)168:49 (37)16:59 (16)170:21 (37)
3862Frida AhlOK Norrvirdarna 1165:17 (38)169:17 (38)17:33 (20)170:58 (38)
3930Pelle SkullmanBoxholm-Mjölby OL / Linköpings OK / OK Roxen / Sol Tranås 2165:40 (39)171:05 (39)22:03 (55)173:17 (39)
4032Love PerssonMalmö OK 1170:42 (40)175:26 (40)18:15 (28)177:20 (40)
4119Emilia JakobssonNybro OK 1/IKHP170:46 (41)176:00 (41)20:01 (41)177:44 (41)
4248Alva EngströmOK Orion 3172:23 (42)177:55 (42)21:18 (49)179:47 (42)
4347Albin GranqvistFK Göingarna 2174:29 (44)178:24 (43)17:50 (25)180:05 (43)
4444Jerker AnderssonHultsfreds OK / Målilla OK / OK Tyr / Vimmerby OK 1174:16 (43)178:38 (44)17:51 (26)180:20 (44)
4557Erik GreenKalmar OK 3178:06 (45)181:55 (45)19:04 (33)183:21 (45)
4656Elin DanielssonIstrums SK 1179:55 (46)184:54 (46)20:22 (47)186:44 (46)
4721Arvid JosefssonOK Vivill 1183:39 (47)187:50 (47)21:23 (50)189:26 (47)
4839Emil SternerOK Gränsen 1184:32 (49)189:37 (49)21:34 (52)191:15 (48)
4966Hanna Jonsson-NordinHärlövs IF / Skåneslättens OL 2184:29 (48)189:34 (48)25:17 (65)191:27 (49)
5042Victoria MånssonKalmar OK 2185:53 (50)190:08 (50)19:13 (37)191:52 (50)
5125Oscar RagnarssonHjärnarps OL 1189:59 (51)194:59 (51)22:23 (57)196:54 (51)
5235Elin AnzeliusHästveda OK 1191:04 (53)195:30 (52)19:20 (38)197:12 (52)
5333Erika ArnessonFK Boken 1191:02 (52)197:17 (53)25:48 (66)199:25 (53)
5429Per Inge ErikssonStigmännen Karlshamns OK 1193:28 (54)197:51 (54)21:38 (54)199:42 (54)
5568Agnes ÅsénTorsås OK 1193:49 (55)200:04 (55)30:38 (68)202:09 (55)
5646Karin HelmiusOK Reftele 1194:27 (56)200:05 (56)24:31 (61)202:25 (56)
5720Wilma PalmqvistJärla Orientering / Kungälvs OK / OK Tranan 2198:07 (57)203:20 (57)20:11 (42)205:07 (57)
5863Olivia MyrénOK Orion 4198:41 (58)203:46 (58)24:57 (63)205:46 (58)
5949Nicolina SöderbergAlvesta SOK / Göteborg-Majorna OK 1203:14 (59)210:14 (59)30:55 (69)212:39 (59)
6054Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg 1206:09 (61)211:22 (60)20:20 (45)213:27 (60)
6145Maria Espenkrona HåkanssonRonneby OK 2204:22 (60)212:36 (61)35:01 (70)215:42 (61)
6260Linnéa SjölanderOK Gynge 1211:23 (62)216:09 (62)20:15 (44)217:56 (62)
6334Märta HaraldssonMotala AIF OL 1211:33 (63)217:11 (63)24:06 (60)218:58 (63)
6443Sara LönnHalmstad OK / Lunds OK 2220:39 (65)225:01 (64)21:37 (53)226:57 (64)
6564Victoria HöglindFK Åsen / OK Pan-Kristianstad 3219:40 (64)225:22 (65)27:12 (67)227:20 (65)
6653Olivia LindgrenFalkenbergs OK 2235:53 (66)240:51 (66)22:18 (56)242:40 (66)
6752Eva-Lena EkbladEslövs FK / Frosta OK 1268:03 (67)274:21 (67)24:44 (62)277:00 (67)
6837Elena EckhardtMarkbygdens OK 2304:57 (68)310:08 (68)22:23 (58)312:12 (68)
6955Linnea StéenHelsingborgs SOK 2314:25 (69)319:21 (69)20:21 (46)321:20 (69)
10Hjalmar AxelssonFK Göingarna 1-:---:--14:14 (2)Ej godk.
© www.tjoget.nu