Tjoget.nu - Liveresultat
Nationell stafettorientering för 20-mannalag
Liveresultat
(Sidan hämtad: 13:10:22)Uppdatera

Just nu: Täten har gått i mål.

Klicka på önskad sträcka nedan.

Sträcka:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Gult
=
Uppdaterad senaste
5 minuterna.
Sortera genom att klicka på kolumnrubrikerna och håll musen över ett resultat för att visa fler detaljer!

Sträcka 3 Beräknad passering kl: 16:1116:13 16:17
Pl S.nr Namn Lag Radio 2Förvarn. Ind. tid Lagtid
111Hjalmar IngelsboOK Tranan 174:49 (1)78:41 (1)14:44 (1)80:14 (1)
22Isak EngOK Pan-Kristianstad 175:48 (6)79:26 (2)15:42 (5)80:53 (2)
31Hedda SvenssonOK Orion 175:32 (2)79:30 (3)15:40 (4)81:07 (3)
410Tuva SelinFK Göingarna 175:36 (3)79:45 (4)16:24 (8)81:25 (4)
54Ebba SkullmanLinköpings OK 175:43 (5)79:53 (6)16:38 (13)81:29 (5)
64Sigrid ForsmanLinköpings OK 175:41 (4)79:52 (5)16:42 (14)81:33 (6)
769Jakub KuceraUSK Praha 175:51 (7)80:05 (7)17:17 (21)81:50 (7)
836Felicia GustafssonOK Njudung 176:06 (9)80:15 (8)16:51 (15)81:59 (8)
915Atle KulstadSkåneslättens OL 176:53 (11)80:32 (9)15:17 (3)82:01 (9)
1028Filippa BraunVäxjö OK 176:51 (10)80:33 (10)15:13 (2)82:08 (10)
1124Otto NybergÖrkelljunga FK 176:57 (12)80:42 (11)16:05 (6)82:15 (11)
127Emma LarssonKarlskrona SOK 175:53 (8)81:25 (12)18:40 (32)83:13 (12)
1365Hannah JosefssonOK Skogsfalken 178:01 (14)82:20 (13)17:14 (19)83:55 (13)
1465Matilda SöderbergOK Skogsfalken 178:05 (15)82:28 (14)17:38 (22)84:19 (14)
1512Emil RingRonneby OK 179:29 (25)83:30 (16)16:21 (7)85:00 (15)
1612Carl GlivesonRonneby OK 179:30 (26)83:28 (15)16:25 (9)85:04 (16)
1759Lars OlofssonKexholms SK 179:01 (18)83:41 (18)18:46 (35)85:33 (17)
185Olle BlomqvistMarkbygdens OK 179:05 (20)83:47 (19)19:34 (50)85:40 (18)
197Lova KronmarKarlskrona SOK 178:01 (13)83:40 (17)21:11 (67)85:44 (19)
203Moa PihlströmOK Roxen 179:43 (27)84:04 (23)18:04 (26)85:46 (20)
2151Pelle JakobssonEksjö SOK 178:08 (16)83:50 (20)22:12 (82)85:48 (21)
2269Klára Zakou?ilováUSK Praha 179:06 (21)84:06 (25)21:21 (73)85:54 (22)
2319Alvin JakobssonNybro OK 1/IKHP78:57 (17)83:54 (21)20:36 (58)85:55 (23)
2414Björn NilssonOK Nackhe 179:44 (28)84:07 (26)18:21 (31)85:57 (24)
2569Katerina KucerovaUSK Praha 179:08 (22)84:05 (24)21:29 (75)86:02 (25)
265Henry DjurbäckMarkbygdens OK 179:04 (19)83:57 (22)19:58 (54)86:04 (26)
279Emma PerssonHalmstad OK 179:15 (24)84:11 (27)19:18 (46)86:07 (27)
286Elsa IngemarssonHestra IF 179:09 (23)84:43 (28)21:53 (81)86:49 (28)
298Albin PaulssonOK Löftan 180:54 (31)85:14 (29)17:14 (20)86:55 (29)
3018Kurt SjöbergHelsingborgs SOK 182:13 (39)86:10 (31)16:32 (11)87:42 (30)
3116Linda SahlinNässjö OK 182:13 (40)86:24 (34)16:28 (10)87:55 (31)
329Nellie NilssonHalmstad OK 180:49 (30)86:06 (30)21:07 (66)87:56 (32)
338Hugo CorneliussonOK Löftan 182:06 (37)86:20 (33)18:20 (30)88:01 (33)
3416Ebba StenhagNässjö OK 182:15 (41)86:26 (35)16:34 (12)88:01 (34)
359Emmy NilssonHalmstad OK 180:57 (32)86:18 (32)21:17 (71)88:06 (35)
3622Leon RybergFalkenbergs OK 182:22 (42)86:49 (38)16:52 (16)88:22 (36)
3750Vera FolkestadAnderstorps OK / OK Stigen 182:07 (38)86:34 (36)19:02 (39)88:22 (37)
3817Lova JönssonKalmar OK 182:33 (44)86:52 (39)19:47 (52)88:23 (38)
393Tilde EvebornOK Roxen 181:59 (36)86:47 (37)21:13 (68)88:55 (39)
403Linnéa PåledalOK Roxen 181:41 (35)87:04 (40)21:18 (72)89:00 (40)
414Anna EnbergLinköpings OK 181:07 (34)87:08 (41)24:10 (101)89:01 (41)
4261Evanna JohanssonKamrat och IF KIF / OK Njudung 282:59 (49)87:26 (44)17:47 (24)89:09 (42)
4318Saga PalmertzHelsingborgs SOK 183:03 (50)87:43 (45)18:17 (28)89:27 (43)
4410Smilla ThomassonFK Göingarna 180:46 (29)87:16 (42)24:28 (111)89:29 (44)
4510Sonja HolmFK Göingarna 180:59 (33)87:20 (43)24:34 (112)89:35 (45)
468Agnes PaulssonOK Löftan 182:31 (43)87:47 (46)20:09 (56)89:50 (46)
4713Selma LeopoldOK Orion 283:09 (51)88:08 (47)21:03 (64)89:57 (47)
4850Hjalmar HörnquistAnderstorps OK / OK Stigen 183:16 (52)88:31 (48)21:14 (69)90:34 (48)
4919Saga AxelssonNybro OK 1/IKHP82:48 (46)88:41 (49)25:17 (115)90:36 (49)
5031Hilda LindénVäxjö OK 284:01 (55)88:45 (51)18:42 (33)90:38 (50)
5119Hilda Hartwig LöhnertNybro OK 1/IKHP82:53 (47)88:44 (50)25:21 (117)90:40 (51)
5232Filip PerssonMalmö OK 184:04 (56)88:57 (52)21:01 (63)90:44 (52)
5367Vilgot TyrbergSOK Viljan 185:07 (63)89:19 (57)17:11 (18)90:53 (53)
5425Kjell LönnHjärnarps OL 184:09 (58)89:01 (53)19:33 (49)90:53 (54)
5516Wilma ErikssonNässjö OK 184:07 (57)89:09 (55)19:33 (48)91:00 (55)
5631Miranda NiklassonVäxjö OK 284:14 (60)89:15 (56)19:09 (43)91:05 (56)
5759Axel ErikssonKexholms SK 183:56 (54)89:07 (54)24:27 (110)91:14 (57)
5838Lova ElvingFK Finn 184:14 (59)89:27 (59)20:08 (55)91:20 (58)
5958Ivar HolmstrandKarlskrona SOK / OK Landehof 386:04 (67)90:02 (62)18:03 (25)91:44 (59)
6059Tyko WeilanderKexholms SK 182:46 (45)89:20 (58)24:58 (114)91:45 (60)
6123Jakob LindholmBoxholm-Mjölby OL 185:02 (62)90:08 (63)19:16 (45)91:54 (61)
6223Alexander KarlströmBoxholm-Mjölby OL 185:09 (64)90:11 (64)19:19 (47)91:57 (62)
6317Linn BjörneldKalmar OK 184:20 (61)89:59 (61)23:22 (95)91:58 (63)
6430Alva ForsmanBoxholm-Mjölby OL / Linköpings OK / OK Roxen / Sol Tranås 286:05 (68)90:31 (66)18:14 (27)92:17 (64)
6524Alma GieseÖrkelljunga FK 182:55 (48)89:43 (60)26:13 (122)92:23 (65)
6623Johanna KleistBoxholm-Mjölby OL 185:26 (65)90:25 (65)19:49 (53)92:27 (66)
6739Linus HolmbergOK Gränsen 183:51 (53)90:36 (67)26:06 (120)92:46 (67)
6848Erik LeopoldOK Orion 385:30 (66)90:55 (68)21:00 (62)92:49 (68)
6927Rufus HedströmOK Bävern 187:09 (72)92:00 (69)19:46 (51)93:39 (69)
7038Lisa JohnssonFK Finn 186:15 (69)92:31 (70)23:42 (99)94:54 (70)
7140Linnea HedmanKarlskrona SOK 286:59 (71)93:18 (71)23:41 (98)95:22 (71)
7257Emmy ArgusKalmar OK 386:29 (70)93:23 (72)24:25 (108)95:30 (72)
7327Elias KarlssonOK Bävern 187:44 (74)93:53 (74)21:47 (79)95:40 (73)
7427Selvin AnderssonOK Bävern 187:36 (73)93:51 (73)21:49 (80)95:42 (74)
7530Moa KleistBoxholm-Mjölby OL / Linköpings OK / OK Roxen / Sol Tranås 288:18 (77)94:19 (75)22:21 (83)96:24 (75)
7630Erika LindholmBoxholm-Mjölby OL / Linköpings OK / OK Roxen / Sol Tranås 288:19 (78)94:22 (76)22:27 (86)96:30 (76)
7757Alice EllinKalmar OK 388:02 (76)94:27 (77)25:36 (118)96:41 (77)
7826Noah SvenssonOK Vilse 87 188:00 (75)94:45 (78)24:15 (105)96:53 (78)
7926Ana IngvarssonOK Vilse 87 189:05 (79)94:58 (79)24:53 (113)97:31 (79)
8021Elias SamuelssonOK Vivill 193:37 (83)98:11 (80)18:57 (38)99:59 (80)
8126Noah MulariOK Vilse 87 190:43 (80)99:07 (81)28:40 (129)101:18 (81)
8241Ellen AnderssonOK Pan-Kristianstad 296:18 (87)100:10 (83)16:53 (17)101:47 (82)
8357Vendela StighagKalmar OK 390:50 (81)99:20 (82)30:43 (132)101:48 (83)
8470Linus LindénVäxjö OK 396:27 (88)100:28 (84)17:40 (23)102:07 (84)
8563Malva LarssonOK Orion 497:56 (91)102:03 (86)18:47 (36)103:43 (85)
8629Kimona MartinssonStigmännen Karlshamns OK 197:32 (89)102:03 (87)20:48 (60)103:53 (86)
8762Erik Petersson MarkusOK Norrvirdarna 194:39 (85)102:09 (88)24:23 (106)104:02 (87)
8862Alma EreltOK Norrvirdarna 194:27 (84)101:36 (85)24:24 (107)104:03 (88)
8921Alvin LönkvistOK Vivill 195:35 (86)102:11 (89)23:16 (94)104:18 (89)
9047Gustav GranqvistFK Göingarna 298:50 (93)103:06 (90)21:04 (65)104:43 (90)
9144Agnes ErlandssonHultsfreds OK / Målilla OK / OK Tyr / Vimmerby OK 198:07 (92)103:20 (91)21:38 (77)105:27 (91)
9256Fritiof LomanderIstrums SK 197:54 (90)103:36 (92)21:35 (76)105:45 (92)
9366Melwin IvarssonHärlövs IF / Skåneslättens OL 2100:00 (95)104:50 (93)23:05 (93)106:42 (93)
9446Maja JohanssonOK Reftele 198:54 (94)105:23 (94)27:37 (127)107:14 (94)
9535Charlie FhermHästveda OK 1100:27 (96)105:29 (96)22:42 (87)107:15 (95)
9635Kristina Nilsson CondoriHästveda OK 1100:35 (97)105:26 (95)22:44 (88)107:17 (96)
9729Malte RobértStigmännen Karlshamns OK 1101:33 (100)107:01 (97)26:25 (123)109:30 (97)
9833Klara PalmFK Boken 1102:23 (102)107:52 (99)21:45 (78)109:47 (98)
9970Krister SandbladVäxjö OK 3101:33 (101)107:49 (98)25:59 (119)110:26 (99)
10066Per GersneHärlövs IF / Skåneslättens OL 2101:28 (99)108:15 (100)27:22 (125)110:59 (100)
10149Hilda BengtssonAlvesta SOK / Göteborg-Majorna OK 1104:05 (105)109:59 (101)24:10 (102)111:57 (101)
10249Kajsa BengtssonAlvesta SOK / Göteborg-Majorna OK 1103:55 (103)110:08 (103)24:10 (103)111:57 (102)
10349Ebba AnderssonAlvesta SOK / Göteborg-Majorna OK 1104:02 (104)110:05 (102)24:13 (104)112:00 (103)
10442Jakob EllinKalmar OK 2106:17 (109)110:52 (104)18:43 (34)112:26 (104)
10545Hugo BäcklundRonneby OK 2106:35 (110)111:01 (106)18:54 (37)112:42 (105)
10620Tim AnderssonJärla Orientering / Kungälvs OK / OK Tranan 2101:15 (98)110:57 (105)26:58 (124)112:44 (106)
10745Olle SaleskogRonneby OK 2106:35 (111)111:08 (107)19:03 (40)112:51 (107)
10842Gustav HilmanssonKalmar OK 2107:10 (112)111:17 (108)19:14 (44)112:57 (108)
10968Tommy OlssonTorsås OK 1106:06 (108)111:36 (109)27:31 (126)114:18 (109)
11046Tyra LarssonOK Reftele 1105:33 (107)113:47 (110)36:52 (137)116:29 (110)
11146Nils-Gunnar PetterssonOK Reftele 1105:27 (106)113:48 (111)37:06 (138)116:43 (111)
11234Oliver HaleniusMotala AIF OL 1110:58 (113)116:38 (112)22:54 (91)118:16 (112)
11342Selmer MånssonKalmar OK 2111:36 (114)117:05 (113)25:19 (116)119:02 (113)
11447Axel Persson JeppssonFK Göingarna 2111:44 (115)117:11 (114)35:32 (133)119:11 (114)
11554Alice CarlqvistFK Friskus-Varberg 1112:57 (117)118:10 (115)20:33 (57)120:03 (115)
11654Lova JohanssonFK Friskus-Varberg 1112:56 (116)118:12 (116)20:45 (59)120:15 (116)
11754Elis MarmanderFK Friskus-Varberg 1114:02 (118)121:38 (119)23:46 (100)123:16 (117)
11860Fifi PegardOK Gynge 1115:19 (120)121:37 (118)22:24 (84)123:30 (118)
11960Erik WihlborgOK Gynge 1115:09 (119)121:35 (117)22:24 (85)123:30 (119)
12053Gustaf GusedFalkenbergs OK 2119:25 (122)124:18 (120)21:00 (61)125:57 (120)
12153Albin StamfjordFalkenbergs OK 2119:28 (124)124:22 (121)21:17 (70)126:14 (121)
12253Johan GusedFalkenbergs OK 2119:26 (123)124:23 (122)21:27 (74)126:24 (122)
12364Ville JeppssonFK Åsen / OK Pan-Kristianstad 3121:31 (128)127:08 (124)22:52 (90)128:50 (123)
12464Olivia SvenssonFK Åsen / OK Pan-Kristianstad 3121:30 (127)127:07 (123)23:02 (92)129:00 (124)
12534Disa KorallMotala AIF OL 1119:56 (126)128:15 (125)36:20 (134)131:42 (125)
12634Alvin KorallMotala AIF OL 1119:43 (125)128:19 (126)36:20 (135)131:42 (126)
12733Anton CarlströmFK Boken 1118:51 (121)128:49 (127)43:49 (139)131:51 (127)
12843Isak GustafssonHalmstad OK / Lunds OK 2128:38 (129)133:04 (128)18:17 (29)134:47 (128)
12943Gabriel EkströmHalmstad OK / Lunds OK 2128:39 (130)133:48 (129)19:06 (42)135:36 (129)
13064Elin Sjöberg DietschFK Åsen / OK Pan-Kristianstad 3131:35 (131)139:59 (130)36:34 (136)142:32 (130)
13143Sonja FagerholmHalmstad OK / Lunds OK 2133:24 (132)140:17 (131)26:09 (121)142:39 (131)
13255Signe DavidsonHelsingborgs SOK 2149:38 (135)154:25 (132)22:52 (89)156:17 (132)
13355Vilgot BeringHelsingborgs SOK 2148:42 (134)154:30 (134)23:22 (96)156:47 (133)
13455Agnes PerssonHelsingborgs SOK 2148:42 (133)154:27 (133)23:23 (97)156:48 (134)
13552Linnéa BjärbyEslövs FK / Frosta OK 1152:25 (136)157:13 (135)19:03 (41)158:56 (135)
13652Alexander BjärbyEslövs FK / Frosta OK 1156:21 (139)162:13 (136)24:26 (109)164:19 (136)
13737Einar GranatMarkbygdens OK 2156:11 (138)163:34 (137)28:31 (128)164:52 (137)
13837Marita LarssonMarkbygdens OK 2156:11 (137)163:34 (138)30:09 (131)166:30 (138)
13952Nils-Erik BondessonEslövs FK / Frosta OK 1158:38 (140)165:42 (139)28:45 (130)168:38 (139)
58Sixten EliassonKarlskrona SOK / OK Landehof 393:34 (82)Ej godk.Ej godk.
20Noel AnderssonJärla Orientering / Kungälvs OK / OK Tranan 2Ej startEj start
25Arvid AlbinssonHjärnarps OL 1Ej startEj start
47Ellen MobergFK Göingarna 2Ej startEj start
© www.tjoget.nu