Tjoget.nu - Liveresultat
Nationell stafettorientering för 20-mannalag
Liveresultat
(Sidan hämtad: 14:24:19)Uppdatera

Just nu: Täten har gått i mål.

Klicka på önskad sträcka nedan.

Sträcka:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Gult
=
Uppdaterad senaste
5 minuterna.
Sortera genom att klicka på kolumnrubrikerna och håll musen över ett resultat för att visa fler detaljer!

Sträcka 20 Beräknad passering kl: 09:0309:1909:27 09:30
Pl S.nr Namn Lag Radio 1Radio 2Förvarn. Ind. tid Lagtid
12Elin CarlssonOK Pan-Kristianstad 1696:52 (1)714:00 (2)721:32 (1)35:09 (1)723:54 (1)
21Cecilia BrattOK Orion 1698:34 (2)716:56 (3)726:35 (2)39:24 (4)729:12 (2)
328Louise LundgrenVäxjö OK 1726:00 (3)745:59 (4)753:52 (3)39:03 (3)756:23 (3)
43Anna-Stina PåledalOK Roxen 1769:08 (5)796:43 (5)807:22 (4)49:59 (40)810:08 (4)
551Klara AxelssonEksjö SOK 1786:15 (6)808:36 (6)817:12 (5)42:43 (10)819:39 (5)
615Pernilla OlssonSkåneslättens OL 1787:30 (7)809:34 (7)818:25 (6)43:39 (12)820:40 (6)
79Louise BorgHalmstad OK 1789:06 (8)809:45 (8)818:28 (7)42:12 (6)820:54 (7)
84Anna WehlinLinköpings OK 1793:13 (9)811:33 (9)819:59 (8)38:24 (2)822:28 (8)
97Weronica ZederinKarlskrona SOK 1796:53 (10)820:34 (10)831:04 (9)46:24 (35)833:56 (9)
1017Filippa SöderbergKalmar OK 1811:45 (11)836:24 (11)846:06 (10)47:10 (36)848:58 (10)
1111Susanne BiörsOK Tranan 1814:02 (12)838:22 (12)848:52 (11)47:12 (37)851:24 (11)
125Erika ÅkessonMarkbygdens OK 1821:53 (13)844:13 (13)851:35 (12)40:29 (5)854:11 (12)
138Johanna RundqvistOK Löftan 1836:32 (14)860:22 (14)869:51 (13)45:09 (23)872:50 (13)
1465Emma EmilssonOK Skogsfalken 1848:24 (15)870:46 (15)880:59 (15)44:48 (14)883:43 (14)
1522Frida AnderssonFalkenbergs OK 1851:54 (17)874:43 (16)883:05 (16)42:20 (8)885:44 (15)
1669Jolana StraitovaUSK Praha 1848:34 (16)875:41 (17)884:58 (17)52:36 (57)887:35 (16)
1712Yevheniia ShcherbakovaRonneby OK 1858:21 (19)881:43 (18)891:08 (18)45:16 (27)893:58 (17)
186Ebba HjertbergHestra IF 1855:11 (18)882:51 (19)893:08 (19)53:06 (58)895:47 (18)
1913Maria ElmelidOK Orion 2863:36 (20)886:52 (20)896:30 (20)45:37 (33)899:31 (19)
2018Thea BökmanHelsingborgs SOK 1869:38 (21)893:48 (21)903:16 (21)45:07 (21)906:08 (20)
2136Marina JohanssonOK Njudung 1875:03 (22)897:26 (22)907:23 (22)45:00 (18)910:16 (21)
2241Sara EngOK Pan-Kristianstad 2890:29 (23)913:51 (23)923:34 (23)45:14 (26)926:28 (22)
2314Ellen JohnssonOK Nackhe 1902:19 (24)926:51 (24)935:52 (24)44:47 (13)938:31 (23)
2459Kristin E KarlssonKexholms SK 1906:26 (25)929:02 (25)938:54 (25)45:04 (20)941:45 (24)
2516Elin SvenssonNässjö OK 1919:44 (28)942:09 (27)952:09 (26)45:08 (22)955:08 (25)
2650Malin ClassonAnderstorps OK / OK Stigen 1910:57 (26)934:24 (26)952:10 (27)54:23 (59)955:27 (26)
2723Bodil MolinBoxholm-Mjölby OL 1919:18 (27)945:03 (28)956:02 (28)51:21 (49)960:14 (27)
2870Eva GustafssonVäxjö OK 3922:25 (29)946:21 (29)957:08 (29)48:41 (39)960:19 (28)
2931Martina BraunVäxjö OK 2927:13 (30)949:54 (30)959:58 (30)45:26 (31)962:53 (29)
3026Martina KarlssonOK Vilse 87 1938:47 (31)961:14 (31)971:18 (31)44:54 (15)974:05 (30)
3121Ann BägebyOK Vivill 1958:53 (34)981:31 (32)991:26 (32)45:21 (29)994:26 (31)
3244Stefanie AnderssonHultsfreds OK / Målilla OK / OK Tyr / Vimmerby OK 1960:02 (35)983:25 (33)1001:21 (34)54:24 (60)1004:36 (32)
3338Caroline LagessonFK Finn 1955:36 (33)984:35 (34)1001:09 (33)60:57 (65)1005:19 (33)
3462Madeleine KarlssonOK Norrvirdarna 1954:41 (32)990:50 (35)1006:21 (35)69:23 (69)1010:36 (34)
3533Catarina HardenFK Boken 1972:57 (36)997:52 (36)1009:20 (36)51:10 (46)1013:11 (35)
3654Elvira WildheimFK Friskus-Varberg 1987:03 (38)1013:13 (37)1022:57 (37)50:59 (43)1025:58 (36)
3740Helena GummessonKarlskrona SOK 2994:37 (39)1017:17 (39)1027:03 (38)44:58 (17)1030:03 (37)
3830Annelie RosénBoxholm-Mjölby OL / Linköpings OK / OK Roxen / Sol Tranås 2983:02 (37)1015:09 (38)1029:17 (39)62:06 (66)1032:53 (38)
3919Magdalena JonssonNybro OK 1/IKHP997:38 (40)1023:56 (40)1034:57 (40)51:18 (48)1038:57 (39)
4020Tuva PerssonJärla Orientering / Kungälvs OK / OK Tranan 21007:53 (41)1031:43 (41)1041:31 (41)45:12 (25)1044:25 (40)
4124Jenny OlssonÖrkelljunga FK 11015:06 (42)1039:14 (42)1048:40 (42)45:11 (24)1051:35 (41)
4248Marie BerglinOK Orion 31025:10 (44)1047:58 (43)1056:18 (43)42:16 (7)1058:52 (42)
4357Lena NilssonKalmar OK 31025:37 (45)1051:20 (45)1060:47 (44)50:48 (42)1063:20 (43)
4466Alva NystedtHärlövs IF / Skåneslättens OL 21026:57 (46)1052:42 (46)1063:23 (45)51:00 (44)1067:20 (44)
4561Cecilia KarmetunKamrat och IF KIF / OK Njudung 21021:11 (43)1048:37 (44)1065:46 (46)59:52 (62)1069:54 (45)
4656Malin SörstrandIstrums SK 11034:45 (47)1057:37 (48)1067:15 (47)45:24 (30)1070:18 (46)
4768Lisa OlssonTorsås OK 11035:03 (48)1057:36 (47)1067:46 (48)45:02 (19)1070:37 (47)
4867Vendela SturekSOK Viljan 11048:19 (50)1070:17 (50)1079:29 (50)43:22 (11)1082:11 (48)
4925Lotta MorénHjärnarps OL 11043:08 (49)1067:57 (49)1079:09 (49)51:17 (47)1083:19 (49)
5042Maria ArvidssonKalmar OK 21050:53 (51)1072:22 (51)1081:15 (51)42:37 (9)1084:05 (50)
5158Linda IngemarssonKarlskrona SOK / OK Landehof 31056:15 (52)1078:36 (52)1088:16 (52)44:57 (16)1091:18 (51)
5232Carolina LandinMalmö OK 11065:00 (53)1089:48 (53)1101:07 (53)51:36 (56)1105:25 (52)
5334Anna AlgotsonMotala AIF OL 11074:52 (54)1097:56 (54)1107:38 (54)46:15 (34)1111:05 (53)
5449Elin LarssonAlvesta SOK / Göteborg-Majorna OK 11077:58 (55)1102:57 (55)1114:15 (55)51:24 (53)1118:40 (54)
5547Kerstin OlvegårdFK Göingarna 21079:17 (56)1104:20 (56)1115:43 (56)51:34 (55)1119:52 (55)
5663Carolin HåkanssonOK Orion 41088:10 (57)1112:55 (57)1124:14 (57)51:24 (52)1128:18 (56)
5760Carina GustafssonOK Gynge 11107:33 (60)1130:22 (60)1140:16 (60)45:19 (28)1143:18 (57)
5843Maria LönnHalmstad OK / Lunds OK 21102:57 (59)1127:45 (59)1138:49 (58)51:32 (54)1143:25 (58)
5946Isabell JosefssonOK Reftele 11098:22 (58)1124:51 (58)1139:31 (59)55:48 (61)1143:39 (59)
6053Emmy WallinFalkenbergs OK 21109:59 (61)1135:36 (61)1150:24 (61)62:29 (67)1161:19 (60)
6139Sari HåkanssonOK Gränsen 11137:15 (62)1169:09 (62)1181:47 (62)60:31 (63)1185:28 (61)
6237Åsa HagnestålMarkbygdens OK 21202:50 (63)1226:35 (63)1238:10 (63)48:34 (38)1241:24 (62)
6345Maja BäcklundRonneby OK 21271:55 (64)1297:20 (64)1308:31 (64)51:22 (51)1312:37 (63)
6429Annika EmanderStigmännen Karlshamns OK 11294:20 (65)1317:41 (65)1327:17 (65)45:30 (32)1330:19 (64)
6552Hanna MellbyEslövs FK / Frosta OK 11322:03 (66)1354:38 (66)1367:21 (66)60:36 (64)1371:12 (65)
64Marie SvenssonFK Åsen / OK Pan-Kristianstad 3-:---:---:--69:04 (68)Ej godk.
10Hilda AxelssonFK Göingarna 1-:---:---:--50:00 (41)Ej godk.
35Emma Nilsson CondoriHästveda OK 1-:---:---:--51:21 (50)Ej godk.
55vacant Helsingborgs SOK 2766:14 (4)478:11 (1)879:22 (14)Ej startEj start
27Sara LarssonOK Bävern 1-:---:---:--51:03 (45)
© www.tjoget.nu