Tjoget.nu - Liveresultat
Nationell stafettorientering för 20-mannalag
Liveresultat
(Sidan hämtad: 13:10:29)Uppdatera

Just nu: Täten har gått i mål.

Klicka på önskad sträcka nedan.

Sträcka:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Gult
=
Uppdaterad senaste
5 minuterna.
Sortera genom att klicka på kolumnrubrikerna och håll musen över ett resultat för att visa fler detaljer!

Sträcka 2 Beräknad passering kl: 15:5816:03 16:05
Pl S.nr Namn Lag Radio 2Förvarn. Ind. tid Lagtid
151Oskar SvahnEksjö SOK 159:02 (1)62:18 (1)23:50 (1)63:36 (1)
269Vilém ŠtraitUSK Praha 159:50 (5)63:13 (3)24:20 (2)64:33 (2)
37Jörgen JohanssonKarlskrona SOK 159:34 (3)63:05 (2)24:29 (3)64:33 (3)
44Christian EnbergLinköpings OK 159:45 (4)63:22 (4)25:27 (8)64:51 (4)
56Filip IngemarssonHestra IF 160:01 (7)63:23 (5)24:49 (6)64:56 (5)
610Svante SelinFK Göingarna 159:58 (6)63:36 (7)24:46 (5)65:01 (6)
736Alexander GustafssonOK Njudung 160:02 (8)63:34 (6)25:29 (10)65:08 (7)
82Henric HöglindOK Pan-Kristianstad 159:16 (2)63:41 (8)25:34 (11)65:11 (8)
919Filip GummessonNybro OK 1/IKHP60:03 (9)63:47 (9)25:28 (9)65:19 (9)
101Maja AnderssonOK Orion 160:08 (11)63:56 (11)25:22 (7)65:27 (10)
1111Lisa ÖstenssonOK Tranan 160:04 (10)63:53 (10)26:05 (13)65:30 (11)
125Olle SörqvistMarkbygdens OK 161:10 (13)64:50 (13)24:34 (4)66:06 (12)
1324Elia KämpeÖrkelljunga FK 161:09 (12)64:45 (12)26:26 (16)66:10 (13)
1439Rasmus SternerOK Gränsen 161:17 (14)65:09 (14)27:19 (24)66:40 (14)
1565Magnus EmilssonOK Skogsfalken 161:22 (16)65:10 (15)26:33 (17)66:41 (15)
1615Johan JensenSkåneslättens OL 161:25 (18)65:17 (16)27:10 (22)66:44 (16)
1759Johan WeilanderKexholms SK 161:35 (19)65:20 (18)26:50 (20)66:47 (17)
189Mikael LindénHalmstad OK 161:23 (17)65:22 (19)27:05 (21)66:49 (18)
1928Josephine RegnellVäxjö OK 161:21 (15)65:18 (17)27:12 (23)66:55 (19)
2014Adam SjööarvOK Nackhe 162:23 (21)66:10 (21)25:45 (12)67:36 (20)
213Rasmus PåledalOK Roxen 161:52 (20)66:07 (20)28:00 (27)67:42 (21)
2217Bartlomiej OlszewskiKalmar OK 163:49 (22)67:10 (22)26:46 (19)68:36 (22)
2312Arvid BlomsterRonneby OK 164:03 (23)67:15 (23)26:44 (18)68:39 (23)
2413Oliver HåkanssonOK Orion 264:09 (26)67:30 (24)26:06 (14)68:54 (24)
2550Hjalmar FolkestadAnderstorps OK / OK Stigen 164:06 (25)67:47 (25)26:18 (15)69:20 (25)
268Gustav AnderssonOK Löftan 164:05 (24)67:59 (26)28:23 (28)69:41 (26)
2732Jonas BjärehedMalmö OK 164:52 (27)68:16 (27)27:56 (25)69:43 (27)
2857Victor StrömbergKalmar OK 365:40 (32)69:34 (31)29:26 (33)71:05 (28)
2918Mats RanbroHelsingborgs SOK 165:38 (31)69:31 (30)31:28 (43)71:10 (29)
3038Fredrik KarlssonFK Finn 165:35 (30)69:30 (29)29:19 (32)71:12 (30)
3125Noah KrikströmHjärnarps OL 165:33 (29)69:29 (28)28:34 (30)71:20 (31)
3261Gustaf JohanssonKamrat och IF KIF / OK Njudung 265:30 (28)69:45 (32)28:57 (31)71:22 (32)
3316Albin LagerNässjö OK 165:57 (36)69:53 (33)29:32 (34)71:27 (33)
3422Henning GustavssonFalkenbergs OK 165:42 (33)69:56 (34)28:32 (29)71:30 (34)
3540Kasper FagerKarlskrona SOK 265:52 (35)70:07 (36)29:36 (35)71:41 (35)
3648Peter OlaussonOK Orion 365:45 (34)70:03 (35)29:50 (36)71:49 (36)
3731Isac ElingforsVäxjö OK 266:06 (37)70:16 (37)30:03 (37)71:56 (37)
3826Eddie KarlssonOK Vilse 87 167:18 (39)71:10 (39)27:58 (26)72:38 (38)
3923Emil BruhnBoxholm-Mjölby OL 166:16 (38)70:55 (38)31:04 (39)72:38 (39)
4058Edith HolmstrandKarlskrona SOK / OK Landehof 367:48 (43)72:01 (41)32:21 (47)73:41 (40)
4167Emma RindstigSOK Viljan 167:45 (42)71:57 (40)31:24 (40)73:42 (41)
4227Alice HallOK Bävern 167:31 (40)72:09 (42)31:57 (44)73:53 (42)
4330Maria LillieströmBoxholm-Mjölby OL / Linköpings OK / OK Roxen / Sol Tranås 267:36 (41)72:13 (43)32:42 (49)74:03 (43)
4446Felix JohanssonOK Reftele 172:31 (44)78:03 (44)37:55 (60)79:37 (44)
4562Petter LithénOK Norrvirdarna 174:30 (46)78:07 (45)30:08 (38)79:39 (45)
4621Emma IsidorssonOK Vivill 174:29 (45)79:19 (46)39:11 (61)81:02 (46)
4729Fredrik BrorssonStigmännen Karlshamns OK 177:45 (52)81:32 (47)37:01 (59)83:05 (47)
4866Magnus LindeHärlövs IF / Skåneslättens OL 277:28 (47)81:59 (49)32:08 (45)83:37 (48)
4947Carl-Johan OlvegårdFK Göingarna 277:37 (48)81:55 (48)32:15 (46)83:39 (49)
5044Niklas HillströmHultsfreds OK / Målilla OK / OK Tyr / Vimmerby OK 177:43 (50)82:02 (50)32:22 (48)83:49 (50)
5156Mirjam InemyrIstrums SK 177:39 (49)82:22 (51)32:44 (50)84:10 (51)
5270Ulf HonethVäxjö OK 377:55 (53)82:30 (52)33:14 (51)84:27 (52)
5335Andreas LundströmHästveda OK 177:43 (51)82:40 (53)33:31 (53)84:33 (53)
5441Gustav AnderssonOK Pan-Kristianstad 278:10 (55)83:00 (55)33:56 (55)84:54 (54)
5563Clas LindellOK Orion 478:03 (54)82:50 (54)33:22 (52)84:56 (55)
5620Julia SjöbrinkJärla Orientering / Kungälvs OK / OK Tranan 278:57 (56)84:00 (56)34:14 (56)85:46 (56)
5768Simon WaxegårdTorsås OK 179:13 (57)84:36 (57)45:12 (68)86:47 (57)
5849Ossian ÖstergrenAlvesta SOK / Göteborg-Majorna OK 180:51 (58)85:58 (58)44:51 (67)87:47 (58)
5933Alice JohanssonFK Boken 181:23 (59)86:08 (59)36:30 (57)88:02 (59)
6042Lena ChabieraKalmar OK 288:14 (61)92:07 (60)31:26 (42)93:43 (60)
6145Martin JohanssonRonneby OK 288:19 (62)92:16 (61)31:26 (41)93:48 (61)
6234Noah KorallMotala AIF OL 187:29 (60)92:58 (62)44:02 (65)95:22 (62)
6354Anders GustafssonFK Friskus-Varberg 192:59 (63)97:46 (63)36:54 (58)99:30 (63)
6460Jakob IngelströmOK Gynge 195:47 (64)99:26 (64)33:55 (54)101:06 (64)
6553Peter HagströmFalkenbergs OK 297:50 (65)102:57 (65)42:32 (63)104:57 (65)
6664Pidde SjöforsFK Åsen / OK Pan-Kristianstad 399:20 (66)104:03 (66)43:31 (64)105:58 (66)
6743Amanda GottfridssonHalmstad OK / Lunds OK 2111:01 (67)115:00 (67)44:35 (66)116:30 (67)
6855Anders PerssonHelsingborgs SOK 2126:35 (68)131:24 (68)48:14 (69)133:25 (68)
6937David HanssonMarkbygdens OK 2130:30 (69)134:42 (69)42:08 (62)136:21 (69)
7052Lea PalmEslövs FK / Frosta OK 1133:18 (70)138:03 (70)64:30 (70)139:53 (70)
© www.tjoget.nu