Tjoget.nu - Liveresultat
Nationell stafettorientering för 20-mannalag
Liveresultat
(Sidan hämtad: 13:37:47)Uppdatera

Just nu: Täten har gått i mål.

Klicka på önskad sträcka nedan.

Sträcka:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Gult
=
Uppdaterad senaste
5 minuterna.
Sortera genom att klicka på kolumnrubrikerna och håll musen över ett resultat för att visa fler detaljer!

Sträcka 15 Beräknad passering kl: 06:03 06:05
Pl S.nr Namn Lag Förvarn. Ind. tid Lagtid
12Nelly CarlssonOK Pan-Kristianstad 1514:58 (1)33:07 (1)517:26 (1)
21Ebba BerglinOK Orion 1525:25 (2)33:56 (2)527:50 (2)
328Alicia LundgrenVäxjö OK 1544:52 (3)36:23 (5)548:34 (3)
43Annika AsketunOK Roxen 1571:35 (4)43:45 (19)574:29 (4)
59Malin SettergrenHalmstad OK 1574:45 (5)44:25 (23)577:54 (5)
64Stina NeroLinköpings OK 1581:51 (6)45:07 (26)584:57 (6)
751Lovisa BlomgrenEksjö SOK 1586:04 (7)37:39 (8)588:52 (7)
815Matilda OlssonSkåneslättens OL 1587:22 (8)38:23 (10)590:19 (8)
97Lisa FolinoKarlskrona SOK 1587:26 (9)39:23 (13)590:28 (9)
1017Anna ArvidssonKalmar OK 1593:33 (10)38:39 (11)596:31 (10)
1111Ulrika KindlundOK Tranan 1598:56 (11)35:42 (3)601:33 (11)
1265Christina SmedbergOK Skogsfalken 1607:07 (12)39:08 (12)609:58 (12)
138Josefin HanningOK Löftan 1611:55 (13)44:42 (24)615:23 (13)
145Marina AxelssonMarkbygdens OK 1612:34 (14)41:15 (16)615:45 (14)
1513Klara AnderssonOK Orion 2622:50 (15)52:46 (47)626:18 (15)
1622Åsa SöderblomFalkenbergs OK 1626:12 (16)40:24 (14)629:13 (16)
1769Vendula TeringlovaUSK Praha 1630:47 (17)52:04 (45)633:47 (17)
1812Hanna RingRonneby OK 1634:57 (18)44:43 (25)638:29 (18)
196Sofia LarssonHestra IF 1646:07 (19)44:05 (20)649:17 (19)
2018Lotta Lewis-JonssonHelsingborgs SOK 1651:22 (20)45:31 (27)654:22 (20)
2136Emma RosénOK Njudung 1655:44 (21)50:24 (42)659:19 (21)
2241Johanna KarlssonOK Pan-Kristianstad 2659:21 (22)44:16 (21)662:29 (22)
2316Anna Nero NordmarkNässjö OK 1663:56 (23)42:40 (17)667:15 (23)
2427Pia LundbergOK Bävern 1667:10 (24)49:05 (38)671:31 (24)
2531Lena RegnellVäxjö OK 2668:52 (25)36:23 (6)671:49 (25)
2659Anna EkbringKexholms SK 1672:38 (26)43:06 (18)675:34 (26)
2750Stina AnderssonAnderstorps OK / OK Stigen 1674:09 (27)36:19 (4)677:04 (27)
2870Susanne DebourgVäxjö OK 3675:36 (28)49:04 (37)679:20 (28)
2914Catarina BengtssonOK Nackhe 1678:24 (29)52:57 (49)682:04 (29)
3062Sofia AsplundOK Norrvirdarna 1681:39 (30)55:08 (54)685:04 (30)
3126Margareta SvenssonOK Vilse 87 1690:37 (31)52:56 (48)694:52 (31)
3238Anneli KarlssonFK Finn 1692:09 (32)52:18 (46)696:13 (32)
3344Linn AnderssonHultsfreds OK / Målilla OK / OK Tyr / Vimmerby OK 1693:35 (33)50:23 (41)696:40 (33)
3423Viktoria LindholmBoxholm-Mjölby OL 1698:58 (34)50:47 (43)702:18 (34)
3540Annika JosefssonKarlskrona SOK 2714:15 (35)46:31 (30)717:43 (35)
3621Charlotte JosefssonOK Vivill 1722:23 (36)48:24 (35)725:57 (36)
3735Linda GunnarssonHästveda OK 1723:50 (37)49:05 (39)727:23 (37)
3833Cecilia WidénFK Boken 1723:59 (38)49:31 (40)728:12 (38)
3942Anna NyqvistKalmar OK 2730:30 (40)46:50 (33)733:42 (39)
4061Marianne RosgrenKamrat och IF KIF / OK Njudung 2730:18 (39)55:17 (55)734:09 (40)
4130Jennie KleistBoxholm-Mjölby OL / Linköpings OK / OK Roxen / Sol Tranås 2731:43 (41)62:15 (61)736:14 (41)
4254Annika BechtelFK Friskus-Varberg 1739:32 (42)46:39 (32)742:31 (42)
4319Karolina KarlssonNybro OK 1/IKHP744:33 (43)53:56 (51)749:01 (43)
4458Sara EliassonKarlskrona SOK / OK Landehof 3749:19 (44)44:23 (22)752:43 (44)
4556Sofia KarlssonIstrums SK 1751:24 (45)71:09 (66)755:28 (45)
4620Elsa Aderstedt AlthoffJärla Orientering / Kungälvs OK / OK Tranan 2754:11 (46)40:58 (15)757:02 (46)
4748Esther HaslerOK Orion 3756:56 (47)46:36 (31)760:04 (47)
4866Maria TuressonHärlövs IF / Skåneslättens OL 2763:26 (48)60:28 (56)766:59 (48)
4968Maria JohanssonTorsås OK 1764:33 (49)37:39 (9)767:21 (49)
5047Pia LarssonFK Göingarna 2766:52 (50)68:13 (63)772:08 (50)
5157Anne LindellKalmar OK 3771:49 (51)51:09 (44)775:50 (51)
5249Christine KvennefeldtAlvesta SOK / Göteborg-Majorna OK 1779:30 (53)55:05 (53)782:46 (52)
5324Lotta EkbergÖrkelljunga FK 1786:18 (54)46:21 (29)789:34 (53)
5467Anna SvensonSOK Viljan 1779:11 (52)119:05 (69)791:02 (54)
5543Sara JägstedtHalmstad OK / Lunds OK 2792:50 (55)60:51 (59)801:28 (55)
5632Sofie HavängMalmö OK 1801:12 (56)60:46 (57)804:53 (56)
5725Marie SigboHjärnarps OL 1802:46 (57)53:42 (50)807:12 (57)
5863Malin SvenssonOK Orion 4809:14 (58)37:16 (7)811:52 (58)
5953Anna HagströmFalkenbergs OK 2816:12 (59)53:59 (52)820:35 (59)
6046Susann BerntssonOK Reftele 1825:22 (60)69:45 (65)829:45 (60)
6160Anneli WihlborgOK Gynge 1826:50 (61)60:51 (58)830:51 (61)
6234Sofia FranssonMotala AIF OL 1834:00 (62)48:48 (36)837:52 (62)
6364Hanna LinkvistFK Åsen / OK Pan-Kristianstad 3835:56 (63)61:54 (60)840:33 (63)
6439Camilla TinglöfOK Gränsen 1852:56 (64)74:34 (67)858:58 (64)
6537Kristin HanssonMarkbygdens OK 2881:04 (65)46:21 (28)884:06 (65)
6629Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK 1952:31 (66)69:35 (64)956:46 (66)
6745Malin AnkardalRonneby OK 2983:43 (67)92:49 (68)988:06 (67)
6852Anna MårtenssonEslövs FK / Frosta OK 1984:15 (68)62:24 (62)988:06 (68)
10Camilla SelinFK Göingarna 1-:--47:25 (34)Ej godk.
© www.tjoget.nu