Tjoget.nu - Liveresultat
Nationell stafettorientering för 20-mannalag
Liveresultat
(Sidan hämtad: 14:06:31)Uppdatera

Just nu: Täten har gått i mål.

Klicka på önskad sträcka nedan.

Sträcka:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Gult
=
Uppdaterad senaste
5 minuterna.
Sortera genom att klicka på kolumnrubrikerna och håll musen över ett resultat för att visa fler detaljer!

Sträcka 12 Beräknad passering kl: 04:1404:19 04:21
Pl S.nr Namn Lag Radio 2Förvarn. Ind. tid Lagtid
12Mikael PihlOK Pan-Kristianstad 1406:53 (1)411:24 (1)23:34 (1)413:54 (1)
21Axel BrattOK Orion 1418:57 (2)423:54 (2)24:57 (2)426:42 (2)
328Glen HåkanssonVäxjö OK 1426:07 (3)431:20 (3)27:01 (6)434:15 (3)
43Joakim FornanderOK Roxen 1436:40 (4)442:18 (4)29:43 (19)447:22 (4)
59Kennet HorvathHalmstad OK 1439:41 (5)445:18 (5)28:18 (12)448:24 (5)
64Jörgen SköldLinköpings OK 1441:04 (6)447:55 (6)31:19 (23)451:19 (6)
77Maja PetterssonKarlskrona SOK 1449:53 (7)455:21 (7)29:16 (17)458:25 (7)
851Jenny JakobssonEksjö SOK 1455:21 (8)463:59 (8)50:30 (62)468:06 (8)
911Magnus DahlOK Tranan 1461:52 (9)467:55 (9)28:06 (8)470:55 (9)
1017Lukas HagbergKalmar OK 1466:25 (10)471:43 (10)25:32 (3)474:43 (10)
1115Ebba JensenSkåneslättens OL 1468:49 (12)474:23 (11)25:51 (5)477:07 (11)
125Torgny PetterssonMarkbygdens OK 1468:48 (11)475:42 (12)37:05 (46)479:24 (12)
1313Vilma EngströmOK Orion 2473:22 (13)480:03 (13)32:44 (30)483:33 (13)
1465Josefine JungstrandOK Skogsfalken 1475:06 (15)480:26 (14)28:17 (11)483:35 (14)
1512Hanna BäcklundRonneby OK 1473:53 (14)481:43 (15)34:28 (41)485:35 (15)
1669Valentyna KopeckaUSK Praha 1476:46 (16)483:41 (16)32:02 (26)486:57 (16)
1736Ulrika RibbholmOK Njudung 1478:50 (17)484:53 (17)31:09 (20)488:03 (17)
188Linda CorneliussonOK Löftan 1479:02 (18)485:14 (18)31:43 (24)488:26 (18)
196Helena LarssonHestra IF 1492:57 (19)500:42 (19)38:19 (48)505:00 (19)
2022Camilla StengrenFalkenbergs OK 1497:49 (20)504:15 (20)33:52 (35)507:56 (20)
2118Ebba RanbroHelsingborgs SOK 1510:56 (21)516:51 (21)64:56 (69)520:23 (21)
2241Lukas CarlssonOK Pan-Kristianstad 2512:34 (22)519:13 (22)31:14 (22)521:55 (22)
2316Charlotte StenhagNässjö OK 1512:57 (23)519:19 (23)32:42 (29)522:34 (23)
2470Lovisa KroksmyrVäxjö OK 3513:14 (24)520:05 (24)28:20 (14)522:52 (24)
2531Wilma KroksmyrVäxjö OK 2514:04 (25)520:52 (25)28:12 (9)523:36 (25)
2627Anna SandbergOK Bävern 1514:49 (26)521:40 (26)32:30 (28)524:59 (26)
2714Albin SeverinssonOK Nackhe 1516:13 (27)523:00 (27)28:04 (7)525:31 (27)
2862Maria Petersson MarkusOK Norrvirdarna 1518:23 (28)528:05 (28)40:04 (50)531:49 (28)
2950Robert SvenssonAnderstorps OK / OK Stigen 1523:00 (29)529:02 (29)31:13 (21)532:08 (29)
3059Jonathan MagnussonKexholms SK 1526:31 (30)532:53 (30)28:37 (16)535:46 (30)
3126Mats IngvarssonOK Vilse 87 1531:47 (31)539:07 (31)32:46 (31)542:29 (31)
3238Hugo MartinssonFK Finn 1532:23 (32)539:59 (32)34:16 (38)543:32 (32)
3323Kenth EdinBoxholm-Mjölby OL 1539:30 (33)546:10 (33)34:05 (37)549:43 (33)
3444Felix AnderssonHultsfreds OK / Målilla OK / OK Tyr / Vimmerby OK 1541:51 (34)548:36 (34)33:42 (33)551:47 (34)
3530Mats ForsmanBoxholm-Mjölby OL / Linköpings OK / OK Roxen / Sol Tranås 2549:08 (37)555:17 (36)28:27 (15)558:27 (35)
3625Sven-Arne ErikssonHjärnarps OL 1545:58 (35)555:04 (35)40:59 (57)559:45 (36)
3740Susanna CaleklintKarlskrona SOK 2547:20 (36)556:44 (37)41:03 (58)561:18 (37)
3821Annika IsidorssonOK Vivill 1550:12 (38)558:20 (38)44:08 (61)563:51 (38)
3942Anna GustavssonKalmar OK 2560:01 (39)569:46 (39)40:27 (54)573:40 (39)
4067Alfred TyrbergSOK Viljan 1569:48 (42)576:01 (40)32:23 (27)579:11 (40)
4161Alvin JohanssonKamrat och IF KIF / OK Njudung 2562:08 (40)577:08 (41)41:36 (59)580:21 (41)
4220Anette SundqvistJärla Orientering / Kungälvs OK / OK Tranan 2568:48 (41)577:26 (42)40:28 (55)581:29 (42)
4358Gunnel HanssonKarlskrona SOK / OK Landehof 3573:07 (45)579:58 (43)34:22 (40)583:23 (43)
4466Magdalena NordinHärlövs IF / Skåneslättens OL 2572:29 (44)580:04 (44)40:33 (56)583:54 (44)
4535Leif AnzeliusHästveda OK 1573:44 (47)581:06 (46)36:14 (43)584:37 (45)
4647Inger FrickFK Göingarna 2571:46 (43)580:56 (45)39:56 (49)584:46 (46)
4733Emelia CarlströmFK Boken 1573:40 (46)581:41 (47)36:17 (44)585:14 (47)
4856Alma AnderIstrums SK 1578:06 (50)585:08 (49)33:45 (34)588:10 (48)
4954Martin JohanssonFK Friskus-Varberg 1575:41 (48)584:21 (48)40:18 (52)588:24 (49)
5019Stina AlrikssonNybro OK 1/IKHP576:40 (49)587:20 (50)52:51 (66)592:49 (50)
5149Wilhelm WestströmAlvesta SOK / Göteborg-Majorna OK 1592:45 (52)599:25 (52)28:18 (13)602:08 (51)
5246Katarina Westin-KarlssonOK Reftele 1589:29 (51)598:49 (51)40:07 (51)602:42 (52)
5368Håkan AlgotssonTorsås OK 1593:06 (53)599:51 (53)34:21 (39)603:32 (53)
5448Stefan HögströmOK Orion 3598:17 (54)609:15 (54)52:20 (65)615:06 (54)
5557Roland PerssonKalmar OK 3605:21 (55)614:19 (55)42:13 (60)619:13 (55)
5632Mats HåkanssonMalmö OK 1615:20 (57)622:32 (56)36:09 (42)626:28 (56)
5739Hannes HolmbergOK Gränsen 1614:49 (56)624:50 (57)37:45 (47)628:52 (57)
5853Jenny SeverinssonFalkenbergs OK 2627:23 (58)637:09 (58)40:22 (53)641:00 (58)
5943Gustav LundqvistHalmstad OK / Lunds OK 2638:04 (60)646:43 (60)33:07 (32)649:54 (59)
6024Axel NilssonÖrkelljunga FK 1636:32 (59)645:59 (59)61:43 (67)650:12 (60)
6164Elin NybergFK Åsen / OK Pan-Kristianstad 3643:38 (61)649:53 (61)29:38 (18)652:59 (61)
6260Caspar PegardOK Gynge 1652:23 (62)659:03 (62)28:16 (10)661:49 (62)
6363Martina SundelinOK Orion 4663:03 (64)671:43 (64)51:06 (63)675:20 (63)
6434Elsa KorallMotala AIF OL 1656:32 (63)668:39 (63)68:35 (70)675:48 (64)
6537Anders SandbergMarkbygdens OK 2703:01 (65)710:07 (65)31:55 (25)714:33 (65)
6629Mats PeterssonStigmännen Karlshamns OK 1729:03 (66)735:41 (66)34:03 (36)739:04 (66)
6755Johanna DavidsonHelsingborgs SOK 2735:00 (67)742:19 (67)36:22 (45)746:14 (67)
6845Gabriel HåkanssonRonneby OK 2756:24 (68)766:06 (68)62:54 (68)770:13 (68)
6952Emma LindbergEslövs FK / Frosta OK 1756:27 (69)766:10 (69)52:13 (64)770:38 (69)
10Wilmer SelinFK Göingarna 1-:---:--25:36 (4)Ej godk.
© www.tjoget.nu