Tjoget.nu - Liveresultat
Nationell stafettorientering för 20-mannalag
Liveresultat
(Sidan hämtad: 14:15:53)Uppdatera

Just nu: Täten har gått i mål.

Klicka på önskad sträcka nedan.

Sträcka:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Gult
=
Uppdaterad senaste
5 minuterna.
Sortera genom att klicka på kolumnrubrikerna och håll musen över ett resultat för att visa fler detaljer!

Sträcka 11 Beräknad passering kl: 03:4103:50 03:52
Pl S.nr Namn Lag Radio 2Förvarn. Ind. tid Lagtid
12Fredrik NilssonOK Pan-Kristianstad 1381:17 (1)389:04 (1)49:16 (10)390:20 (1)
21Aleksander BernaciakOK Orion 1392:29 (2)400:23 (2)46:34 (6)401:45 (2)
328Mattias KarlssonVäxjö OK 1397:28 (3)405:54 (3)45:25 (5)407:14 (3)
451Hugo DjurstedtEksjö SOK 1408:42 (4)416:19 (4)42:11 (2)417:36 (4)
53Adam TellsénOK Roxen 1408:44 (5)416:21 (5)42:09 (1)417:39 (5)
64Emanuel HerberthsonLinköpings OK 1410:44 (6)418:35 (6)45:10 (4)420:00 (6)
79Nils Wallentin TärkHalmstad OK 1410:47 (7)418:39 (7)44:35 (3)420:06 (7)
87Peter WirenstedtKarlskrona SOK 1418:14 (8)427:51 (8)53:11 (19)429:09 (8)
95Bertil ÅkessonMarkbygdens OK 1432:14 (10)440:51 (9)67:27 (53)442:19 (9)
1011Annika JohanssonOK Tranan 1432:11 (9)441:05 (10)66:53 (50)442:49 (10)
1117Viktor SkobeKalmar OK 1438:23 (11)447:44 (11)50:00 (12)449:11 (11)
1213Daniel GunnarssonOK Orion 2439:49 (12)449:15 (12)49:34 (11)450:49 (12)
1312Lukas BökmanRonneby OK 1440:42 (14)449:45 (13)60:33 (37)451:07 (13)
1415Stefan PålssonSkåneslättens OL 1440:29 (13)449:49 (14)60:29 (36)451:16 (14)
1569Matyas ZakourilUSK Praha 1444:24 (17)453:39 (16)49:14 (9)454:55 (15)
1665Anders BlomqvistOK Skogsfalken 1442:42 (15)453:26 (15)64:10 (46)455:18 (16)
1718Magnus SteenHelsingborgs SOK 1444:14 (16)453:54 (17)53:30 (20)455:27 (17)
188Magnus JohanssonOK Löftan 1447:18 (18)455:16 (18)46:44 (7)456:43 (18)
1936Joakim KarmetunOK Njudung 1447:21 (19)455:28 (19)51:55 (15)456:54 (19)
206Erik IngemarssonHestra IF 1457:28 (20)465:11 (20)52:39 (18)466:41 (20)
2122Jonatan AnderssonFalkenbergs OK 1462:31 (21)472:39 (21)49:07 (8)474:04 (21)
2216Magnus SvenssonNässjö OK 1476:27 (22)488:20 (22)54:46 (24)489:52 (22)
2341Pim HedbergOK Pan-Kristianstad 2480:16 (25)489:07 (23)57:14 (29)490:41 (23)
2462Johannes AxelssonOK Norrvirdarna 1479:07 (23)490:23 (24)81:08 (62)491:45 (24)
2527Stina JohanssonOK Bävern 1479:35 (24)490:55 (25)67:50 (54)492:29 (25)
2670Sven LundgrenVäxjö OK 3483:06 (27)492:54 (26)54:11 (22)494:32 (26)
2731Ludvig WallénVäxjö OK 2482:39 (26)493:54 (27)60:26 (35)495:24 (27)
2814Håkan RundqvistOK Nackhe 1487:13 (28)495:55 (28)75:40 (60)497:27 (28)
2950Lina ParkAnderstorps OK / OK Stigen 1490:26 (29)499:32 (29)53:39 (21)500:55 (29)
3059Mats LjungqvistKexholms SK 1496:15 (30)505:32 (30)54:57 (25)507:09 (30)
3138Nils RoubertFK Finn 1499:25 (32)507:51 (31)51:44 (14)509:16 (31)
3226Håkan LindbergOK Vilse 87 1498:34 (31)507:51 (32)59:59 (34)509:43 (32)
3323Conny BruhnBoxholm-Mjölby OL 1503:30 (33)513:49 (33)65:36 (48)515:38 (33)
3444Torbjörn FalkHultsfreds OK / Målilla OK / OK Tyr / Vimmerby OK 1505:10 (34)516:01 (34)64:07 (45)518:05 (34)
3525Magnus OlssonHjärnarps OL 1508:09 (35)517:20 (35)58:58 (33)518:46 (35)
3621Clara SamuelssonOK Vivill 1509:24 (37)518:16 (36)52:03 (16)519:43 (36)
3740Albin HenryssonKarlskrona SOK 2508:14 (36)518:46 (37)56:44 (27)520:15 (37)
3830Markus HenrikssonBoxholm-Mjölby OL / Linköpings OK / OK Roxen / Sol Tranås 2517:43 (38)528:20 (38)61:43 (40)530:00 (38)
3942Andreas JaenssonKalmar OK 2521:49 (39)531:43 (39)61:12 (38)533:13 (39)
4061Jonny JohanssonKamrat och IF KIF / OK Njudung 2526:18 (41)537:04 (40)62:23 (42)538:45 (40)
4119Elin LundqvistNybro OK 1/IKHP526:06 (40)538:06 (41)63:32 (44)539:58 (41)
4220Kristofer HolmbergJärla Orientering / Kungälvs OK / OK Tranan 2526:57 (42)538:53 (42)67:54 (55)541:01 (42)
4366Caroline LindelöwHärlövs IF / Skåneslättens OL 2530:43 (44)541:24 (43)66:55 (51)543:21 (43)
4447Louise AxelssonFK Göingarna 2530:44 (45)542:54 (44)69:02 (56)544:50 (44)
4567Lars KreutnerSOK Viljan 1528:13 (43)545:07 (45)100:05 (69)546:48 (45)
4654Jennifer GullFK Friskus-Varberg 1537:51 (49)546:30 (46)54:16 (23)548:06 (46)
4735Tomas RosÉNHästveda OK 1536:40 (48)546:51 (47)58:18 (32)548:23 (47)
4833Frida PalmFK Boken 1534:12 (47)547:25 (49)61:25 (39)548:57 (48)
4958Kenneth FagerKarlskrona SOK / OK Landehof 3532:16 (46)546:54 (48)83:37 (65)549:01 (49)
5056Stefan AnderssonIstrums SK 1542:00 (50)552:33 (50)71:33 (58)554:25 (50)
5146Per JohanssonOK Reftele 1551:35 (52)560:44 (51)63:29 (43)562:35 (51)
5248Kent OlssonOK Orion 3550:27 (51)560:54 (52)57:48 (30)562:46 (52)
5368John FridolfssonTorsås OK 1557:35 (53)567:50 (53)66:24 (49)569:11 (53)
5449Mats GustafssonAlvesta SOK / Göteborg-Majorna OK 1559:44 (54)571:41 (54)67:18 (52)573:50 (54)
5557Magnus LindstrandKalmar OK 3562:04 (55)575:13 (55)94:17 (68)577:00 (55)
5624Torbjörn OttossonÖrkelljunga FK 1576:07 (58)586:50 (56)70:29 (57)588:29 (56)
5732Magnus JonassonMalmö OK 1574:19 (57)588:17 (58)65:32 (47)590:19 (57)
5839Håkan HåkanssonOK Gränsen 1573:20 (56)588:07 (57)89:04 (67)591:07 (58)
5953P-A JakobssonFalkenbergs OK 2577:23 (59)598:55 (59)73:20 (59)600:38 (59)
6034Anna KorallMotala AIF OL 1595:11 (60)605:26 (60)56:59 (28)607:13 (60)
6143Emil BergerHalmstad OK / Lunds OK 2605:08 (62)615:07 (61)58:02 (31)616:47 (61)
6264Johan IdbergFK Åsen / OK Pan-Kristianstad 3603:22 (61)621:35 (62)82:51 (63)623:21 (62)
6363Johan SwartzOK Orion 4613:02 (63)622:42 (63)56:31 (26)624:14 (63)
6460Sverker ErikssonOK Gynge 1621:19 (64)631:50 (64)61:56 (41)633:33 (64)
6537Niklas FriskMarkbygdens OK 2672:13 (65)681:15 (65)52:03 (17)682:38 (65)
6629Pierre RobértStigmännen Karlshamns OK 1687:49 (66)703:06 (66)117:20 (70)705:01 (66)
6745Morgan OlaussonRonneby OK 2692:47 (68)83:31 (64)707:19 (67)
6855Sara WallinHelsingborgs SOK 2689:28 (67)707:53 (67)80:35 (61)709:52 (68)
6952Mårten MellbyEslövs FK / Frosta OK 1704:34 (69)716:44 (68)88:17 (66)718:25 (69)
10Magnus LarssonFK Göingarna 1-:---:--51:07 (13)Ej godk.
© www.tjoget.nu